shopping_cart0 Krepšelis

Kaip pirkti


Apsipirkimo žingsniai:

  1. Registruotis nereikia. Puiku, tiesa?
  2. Išsirinkite patinkančią prekę, nurodykite dydį, jeigu reikia. Paspauskite mygtuką „Į krepšelį“ ir prekė bus patalpinta Jūsų pirkinių krepšelyje. Čia galite koreguoti savo pasirinkimus.
  3. Kai pasirinksite visas prekes ir norėsite užbaigti apsipirkimą, įeikite į „Krepšelis“ ir spauskite "Pereiti į užsakymo procesą".
  4. Pasirinkite pristatymo būdą. Atsidariusiame lange suveskite užsakymo vykdymui reikalingą informaciją (vardas ir pavardė, telefonas, el. paštas, tikslus pristatymo adresas).
  5. Pasirinkite apmokėjimo būdą.
  6. Jeigu reikia, įrašykite komentarus, pastabas.
  7. Susipažinę su Pirkimo sąlygomis ir Privatumo politika paspauskite varnelę "Aš perskaičiau ir susipažinau su Pirkimo sąlygomis ir Privatumo politika".
  8. Jūs patvirtinsite savo užsakymą tada, kai šiame lange paspausite mygtuką "Patvirtinti užsakymą". Lange pamatysite pranešimą "Jūsų užsakymas sėkmingai priimtas".
  9.  Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu gausite užsakymą patvirtinantį laišką, kuriame rasite užsakymo numerį ir apmokėjimui reikalingą informaciją. Atlikite pinigų pervedimą jums įprasta tvarka. Į mokėjimo paskirtį įveskite jūsų užsakymo numerį arba sąskaitos numerį.

Maloniai prašome Jūsų, būkite atidūs ir teisingai suveskite savo duomenis. Jeigu turite bent menkiausių neaiškumų, susisiekite su mumis ir prieš įsigyjant prekes įsitikinkite, kad prekės savybės atitinka Jūsų norus ir lūkesčius.

Jei pageidaujate gauti aktualią informaciją, užsisakykite naujienas elektroniniu paštu. Nesijaudinkite, pranešimus gausite ne dažniau kaip kartą per mėnesį.

Prekes galite užsisakyti bet kuriuo metu – 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.

Dėkojame, kad renkatės kidstar.lt! Linkime malonaus apsipirkimo ir sėkmės dėvint įsigytas prekes!

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2013-2021 kidstar.lt Visos teisės saugomos.